Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 15, wczoraj: 25
ogółem: 218 467
statystyki szczegółowe
7 stycznia wyjeżdżamy na turniej do Bieżunia i Zawidza Kościelnego.
Zbiórka 6:10 na Stadionie. Zbieram po 150zł (do dnia wyjazdu)
Zabieramy śpiwór i poduszkę (śpimy na materacach)
lista powołanych oraz rozpiska turniejowa w rozwinięciu (dokładny podział na zespoły podam w dniu turnieju)...
powołani - Mościcki, Wrona, Boguszewski, Sędziak, Polkowski, Król, Oleksiak, Wyszyński, Skassa, Kulczycki, Rogowski, Kurek, Krzemiński, Stańczak, Stańczuk, Sawicz, Kusiak, Łagowski, Bula, Ziółkowski, Gontarek
BIEŻUŃ / ZAWIDZ KOŚCIELNY 6.01.2017-8.01.2017
Turniej rozgrywany równolegle na dwóch pełnowymiarowych halach
Liczba zespołów - 24
Rocznik 2005
CEL ZAWODÓW
- Rozwój umiejętności piłkarskich dzieci z całej Polski oraz zagranicy
- Impreza dla dzieci i dorosłych.
- Możliwość zmierzenia się z najlepszymi zespołami z całej Polski oraz zagranicy
- Turniej przeznaczony jest dla chłopców urodzonych w 2005 roku (w turnieju mogą grać dziewczynki maksymalnie o rok starsze tj. rocznik 2004)
TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW
- Termin zawodów: 7.01.2017-8.01.2017
- Miejsce rozgrywania zawodów:
WARUNKI UCZESTNICTWA:
- Wpisowe 250zł
- Nocleg z pełnym wyżywieniem od piątku kolacja do niedzieli obiad (6 posiłków) à 160zł od osoby /1 trener gratis/ lub od soboty obiad do niedzieli śniadanie (3 posiłki) à 100zł od osoby /1 trener gratis/ (możliwość dokupienia obiadu w niedzielę w cenie 20zł od osoby)
NOCLEGI W KLASACH W SZKOLE – śpimy na materacach (śpiwór oraz poduszka we własnym zakresie)
SYSTEM ROZGRYWEK:
SOBOTA (07.01.2017)
FAZA ELIMINACYJNA:
- 24 zespoły podzielone na cztery 6- zespołowe grupy, gdzie grają systemem każdy z każdym:
GRUPA A (hala w Bieżuniu)
Wicher I Kobyłka
Mazur Gostynin
Gedania Gdańsk
Jeziorak Iława
Wkra Działdowo
WKRA Bieżuń
9:00 Wicher I Kobyłka – Mazur Gostynin
9:15 Gedania Gdańsk – Jeziorak Iława
9:30 WKRA Działdowo – WKRA Bieżuń
9:45 Wicher I Kobyłka – Gedania Gdańsk
10:00 WKRA Działdowo – Mazur Gostynin
10:15 WKRA Bieżuń – Jeziorak Iława
10:30 Wicher I Kobyłka – WKRA Działdowo
10:45 WKRA Bieżuń – Gedania Gdańsk
11:00 Jeziorak Iława – Mazur Gostynin
11:15 Wicher I Kobyłka – WKRA Bieżuń
11:30 Jeziorak Iława – WKRA Działdowo
11:45 Mazur Gostynin – Gedania Gdańsk
12:00 Wicher I Kobyłka – Jeziorak Iława
12:15 Mazur Gostynin – WKRA Bieżuń
12:30 Gedania Gdańsk – WKRA Działdowo
GRUPA B (hala w Zawidzu Kościelnym)
Rodło Opole
Olimpia Zambrów
Gol Brodnica
Victoria Sulejówek
Kasztelan Sierpc
Delta Słupno
9:00 Rodło Opole – Olimpia Zambrów
9:15 Gol Brodnica – Victoria Sulejówek
9:30 Kasztelan Sierpc – Delta Słupno
9:45 Rodło Opole – Gol Brodnica
10:00 Kasztelan Sierpc – Olimpia Zambrów
10:15 Delta Słupno – Victoria Sulejówek
10:30 Rodło Opole – Kasztelan Sierpc
10:45 Delta Słupno – Gol Brodnica
11:00 Victoria Sulejówek – Olimpia Zambrów
11:15 Rodło Opole – Delta Słupno
11:30 Victoria Sulejówek – Kasztelan Sierpc
11:45 Olimpia Zambrów – Gol Brodnica
12:00 Rodło Opole – Victoria Sulejówek
12:15 Olimpia Zambrów – Delta Słupno
12:30 Gol Brodnica – Kasztelan Sierpc
GRUPA C (hala w Bieżuniu)
Wicher II Kobyłka
APN Mińsk Mazowiecki
Unia Swarzędz
Ożarowianka Ożarów
Wisła Puławy
Metalowiec Łódź
12:45 Wicher II Kobyłka – APN Mińsk Mazowiecki
13:00 Unia Swarzędz – Ożarowianka Ożarów
13:15 Wisła Puławy – Metalowiec Łódź
13:30 Wicher II Kobyłka – Unia Swarzędz
13:45 Wisła Puławy – APN Mińsk Mazowiecki
14:00 Metalowiec Łódź – Ożarowianka Ożarów
14:15 Wicher II Kobyłka – Wisła Puławy
14:30 Metalowiec Łódź – Unia Swarzędz
14:45 Ożarowianka Ożarów – APN Mińsk Mazowiecki
15:00 Wicher II Kobyłka – Metalowiec Łódź
15:15 Ożarowianka Ożarów – Wisła Puławy
15:30 APN Mińsk Mazowiecki – Unia Swarzędz
15:45 Wicher II Kobyłka – Ożarowianka Ożarów
16:00 APN Mińsk Mazowiecki – Metalowiec Łódź
16:15 Unia Swarzędz – Wisła Puławy
GRUPA D (hala w Zawidzu Kościelnym)
AP Chlebnia
Olimpia Elbląg
FA Szczecin
KS Konstancin
Pogoń Siedlce
Orły Zielonka
12:45 AP Chlebnia – Olimpia Elbląg
13:00 FA Szczecin – KS Konstancin
13:15 Pogoń Siedlce – Orły Zielonka
13:30 AP Chlebnia – FA Szczecin
13:45 Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg
14:00 Orły Zielonka – KS Konstancin
14:15 AP Chlebnia – Pogoń Siedlce
14:30 Orły Zielonka – FA Szczecin
14:45 KS Konstancin – Olimpia Elbląg
15:00 AP Chlebnia – Orły Zielonka
15:15 KS Konstancin – Pogoń Siedlce
15:30 Olimpia Elbląg – FA Szczecin
15:45 AP Chlebnia – KS Konstancin
16:00 Olimpia Elbląg – Orły Zielonka
16:15 FA Szczecin – Pogoń Siedlce
- Po fazie eliminacyjnej turniej dzieli się na:
1) ROZGRYWKI EUROPEJSKIE – 16 zespołów podzielonych na 4 grupy ćwierćfinałowe po 4 zespoły wg poniższego schematu:
GRUPA ¼ Europejska AA (1A, 2B, 3A, 4B) à Hala Bieżuń
1A -
2B -
3A -
4B -
GRUPA ¼ Europejska BB (2A, 1B, 4A, 3B) à Hala Zawidz Kościelny
2A –
1B –
4A –
3B -
GRUPA ¼ Europejska CC (1C, 2D, 3C, 4D) à Hala Bieżuń
1C –
2D –
3C –
4D -
GRUPA ¼ Europejska DD (2C, 1D, 4C, 3D) à Hala Zawidz Kościelny
2C –
1D –
4C –
3D -
GRUPA ¼ Puchar Polski EE (5A, 6B, 5C, 6D) à Hala Bieżuń
5A –
6B –
5C –
6D -
GRUPA ¼ Puchar Polski FF (6A, 5B, 6C, 5D) à Hala Zawidz Kościelny
6A –
5B -
6C –
5D -
MECZE SOBOTNIE HALA BIEŻUŃ:
17:00 gr.AA (1A – 4B)
17:17 gr.AA (2B – 3A)
17:34 gr.EE (5A – 6B)
17:51 gr.EE (5C – 6D)
18:08 gr. CC (1C – 4D)
18:25 gr. CC (2D – 3C)
18:42 gr. AA (1A – 3A)
18:59 gr. AA (2B – 4B)
19:16 gr. EE (5A – 6D)
19:33 gr. EE (6B – 5C)
19:50 gr. CC (1C – 3C)
20:07 gr. CC (2D – 4D)
MECZE SOBOTNIE HALA ZAWIDZ KOŚCIELNY:
17:00 gr. BB (2A – 3B)
17:17 gr. BB (1B – 4A)
17:34 gr. FF (6A – 5B)
17:51 gr. FF (6C – 5D)
18:08 gr. DD (2C – 3D)
18:25 gr. DD (1D – 4C)
18:42 gr. BB (2A – 4A)
18:59 gr. BB (1B – 3B)
19:16 gr. FF (6A – 5D)
19:33 gr. FF (5B – 6C)
19:50 gr. DD (2C – 4C)
20:07 gr. DD (1D – 3D)
ZESPOŁY RYWALIZUJĄ W TYCH GRUPACH SYSTEMEM KAŻDY Z KAŻDYM (mecze po 15 minut)
NIEDZIELA (08.01.2017) – mecze 1x 15 minut (Ostatnie mecze fazy grupowej oraz faza pucharowa)
OSTATNIE MECZE FAZY GRUPOWEJ PUCHAR POLSKI ORAZ FAZA PUCHAROWA (HALA ZAWIDZ KOŚCIELNY):
9:00 gr. EE (5A – 5C)
9:17 gr. EE (6B – 6D)
9:34 gr. FF (6A – 6C)
9:51 gr. FF (5B – 5D)
PUCHAR POLSKI ROZGRYWANY SYSTEMEM PUCHAROWYM wg poniższego schematu:
OSTATNIE MECZE FAZY GRUPOWEJ ROZGRYWEK EUROPEJSKICH ORAZ FAZA PUCHAROWA (HALA BIEŻUŃ):
8:30 gr. AA (1A – 2B)
8:47 gr. AA (3A – 4B)
9:04 gr. BB (2A – 1B)
9:19 gr. BB (4A – 3B)
9:36 gr. CC (1C – 2D)
9:53 gr. CC (3C – 4D)
10:10 gr. DD (2C – 1D)
10:27 gr. DD (4C – 3D)
PÓŁFINAŁY
14:08 MECZ o 7 miejsce Liga Europy
14:25 MECZ o 5 miejsce Liga Europy
14:42 MECZ o 3 miejsce Liga Europy
14:59 FINAŁ Liga Europy
15:20 ZAKOŃCZENIE LIGA EUROPY
16:38 MECZ o 7 miejsce Liga Mistrzów
16:55 MECZ o 5 miejsce Liga Mistrzów
17:12 MECZ o 3 miejsce Liga Mistrzów
17:29 FINAŁ Liga Mistrzów
17:50 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU
NAGRODY
- Każda drużyna otrzyma okolicznościowy puchar, a każdy z zawodników medal.
- Nagrody Indywidualne
- Konkursy I zabawy dla wszystkich dzieci oraz rodziców.
REGULAMIN TURNIEJU :
przerwy w grze.
O kolejności w grupie decyduje:
Najbliższa kolejka 11 |
Ostatnia kolejka 10 | |||
| |||
| |||
|
1. Kacper Kulczycki 1186
2. Albert Sędziak 306
3. Miłosz Łagowski 274
4. Jakub Stańczuk 272
5. Jan Ziółkowski 153
6. Krystian Kurek 146
GRUPA NIEBIESKA 2005
poniedziałek 18:15 Stadion Miejski
środa 18:00 Stadion Miejski
piątek 18:00 Stadion Miejski
GRUPA BIAŁA 2005/04
poniedziałek 18:00 Stadion Miejski
środa 18:00 Stadion Miejski
piątek 16:30 Stadion Miejski