Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 5, wczoraj: 3
ogółem: 218 432
statystyki szczegółowe
Kolejny dobry występ. W niedzielę rywalizowaliśmy ze swoimi rówieśnikami w Zielonce. Przez 8 spotkań nie straciliśmy nawet jednej bramki a o 1 miejscu decydowały rzuty karne z nieoficjalnym mistrzem Polski rocznika 2005 Gwardią Warszawa...
WYNIKI:
ELIMINACJE
Grupa A
Orły II Zielonka
Wicher Kobyłka
Sokół Warszawa
Varsovia I
Gwardia Warszawa
Delta Warszawa
Wicher Kobyłka - Orły II Zielonka 2-0 (Krystian Kurek, Albert Sędziak)
Delta Warszawa - Gwardia Warszawa 0-1
Sokół Warszawa - Varsovia I 0-1
Orły II Zielonka - Delta Warszawa 0-1
Gwardia Warszawa - Sokół Warszawa 1-0
Wicher Kobyłka - Varsovia I 1-0 (samobój)
Sokół Warszawa - Orły II Zielonka 0-0
Wicher Kobyłka - Delta Warszawa 1-0 (Bartek Polkowski)
Varsovia I - Gwardia Warszawa 0-1
Delta Warszawa - Sokół Warszawa 0-0
Varsovia I - Orły II Zielonka 1-0
Wicher Kobyłka - Gwardia Warszawa 0-0
Varsovia I - Delta Warszawa 1-0
Gwardia Warszawa - Orły II Zielonka 4-0
Wicher Kobyłka - Sokół Warszawa 2-0 (Krystian Kurek, Jan Stańczuk)
1/4 FINAŁU
Gwardia Warszawa - MKS Piaseczno 3-0
Varsovia I - MOSiR Mińsk Mazowiecki 0-0 k: 3-2
Orły I Zielonka - Delta Warszawa 1-0
Wicher Kobyłka - APN Ostrołęka 0-0 k: 2-1
1/2 FINAŁU
Gwardia Warszawa - Varsovia I 7-0
Wicher Kobyłka - Orły I Zielonka 2-0 (Krystian Kurek, Albert Sędziak)
Mecz o 3 miejsce
Orły I Zielonka - Varsovia I 1-0
FINAŁ
Wicher Kobyłka - Gwardia Warszawa 0-0 k: 3-4
Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Nasz zawodnik Jan Ziółkowski !
W turnieju wystąpili - Jan Ziółkowski, Karol Mościcki, Kacper Kulczycki, Łukasz Sawicz, Łukasz Szczęsny, Krystian Kurek, Bartek Polkowski, Albert Sędziak, Jan Stańczuk
Najbliższa kolejka 11 |
Ostatnia kolejka 10 | |||
| |||
| |||
|
1. Kacper Kulczycki 1186
2. Albert Sędziak 306
3. Miłosz Łagowski 274
4. Jakub Stańczuk 272
5. Jan Ziółkowski 153
6. Krystian Kurek 146
GRUPA NIEBIESKA 2005
poniedziałek 18:15 Stadion Miejski
środa 18:00 Stadion Miejski
piątek 18:00 Stadion Miejski
GRUPA BIAŁA 2005/04
poniedziałek 18:00 Stadion Miejski
środa 18:00 Stadion Miejski
piątek 16:30 Stadion Miejski