Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 31, wczoraj: 8
ogółem: 218 755
statystyki szczegółowe
W tym tygodniu rozpoczęliśmy testy metodą Coerver Coaching. Nasi podopieczni mają do zaliczenia 4 testy:
1) bieg z piłką (korytarz 12m) oraz zatrzymanie w określonym polu
2) zwroty z piłką wykonywane w określonych polach (2m na 2m), które znajdują się w odległości 5m od siebie
3) żonglerka
4) wprowadzenie piłki w określone pole i strzał do bramki oddalonej o 5 metrów (zawodnik oddaje strzał 2 razy lewą nogą i 2 razy prawą)
5) Turniej (lista powołanych po rozwinięciu)
HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ NA WARSZAWSKIEJ BIAŁOŁĘCE
MIEJSCE – Białołęcki Ośrodek Sportu, ul. Światowida 56, 03-185 Warszawa
TERMIN – 01.02.2014 r. (sobota)
WICHER I KOBYŁKA - zbiórka 7:30 na miejscu (gdyby ktoś miał problem z dojazdem. Proszę o kontakt!)
Siwiec Maksym
Mróz Bartłomiej
Tulwin Karol
Wrona Jakub
Lewandowski Mateusz
Sadowski Jan
Pietraszko Jakub
Szczepański Jakub
Król Bartosz
Porowski Szymon
Walo Mikołaj
WICHER II KOBYŁKA - zbiórka 10:00 na miejscu (gdyby ktoś miał problem z dojazdem. Proszę o kontakt!)
Mościcki Karol
Czuba Piotr
Sędziak Albert
Stańczuk Jan
Polkowski Bartłomiej
Kulczycki Kacper
Sawicz Łukasz
Kurek Krystian
Szczęsny Łukasz
Stańczuk Jakub
Kusiak Marcin
HARMONOGRAM TURNIEJU:
GRUPA A (8.00-10.40)
Wicher I Kobyłka
Unia Warszawa
Błyskawica Warszawa
Dragon Bielany
Victoria Sulejówek
GRUPA B (10.40-13.20)
Wicher II Kobyłka
SF Wilanów
Varsovia
UKS Szóstka Mińsk Mazowiecki
Młode Orły Nowy Dwór Maz
PÓŁFINAŁY
13:20 – 13.34 1A – 2B
13.36 – 13.50 2A – 1B
MECZ o 3 miejsce
13.52 – 14.06
FINAŁ
14.08 – 14.22
14:30 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU
HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA ROCZNIKA 2006 i młodsi w Wołominie
MIEJSCE – Hala Sportowa SP nr 7 (ul. Poprzeczna 6, 05-200 Wołomin)
TERMIN – 02.02.2014 r. (niedziela)
WICHER I - zbiórka 8.00 na miejscu
Kucharski Franek
Kurek Karol
Muszyński Nikodem
Maroszek Miłosz
Bartha Zuzanna
Kuclega Mateusz
Stryjek Kamil
HARMONOGRAM TURNIEJU:
GRUPA A (8.30-10.50)
Wicher I Kobyłka
Huragan II Wołomin
Orły Zielonka
Młode Orły Pułtusk
APJD Łomianki
GRUPA B (10.50-13.10)
Wicher II Kobyłka
Huragan I Wołomin
Akademia Piłkarska Chlebnia
Znicz Pruszków
DAP Łuków I
GRUPA C (13.10-15.30)
Marcovia Marki
Milan Milanówek
GKP Targówek
DAP Łuków II
Ząbkovia Ząbki
FAZA PÓŁFINAŁOWA
GRUPA AA
IAA- 1 miejsce z grupy A
IIAA- 2 miejsce z grupy B
IIIAA- 1 miejsce z grupy C
GRUPA BB
IBB - 2 miejsce z grupy A
IIBB - 1 miejsce z grupy B
IIIBB - 2 miejsce z grupy C
I. 15.30 – 15.42 IAA - IIAA
II. 15.44 – 15.56 IBB - IIBB
III. 15.58 – 16.10 IIAA - IIIAA
IV. 16.12 – 16.24 IIBB - IIIBB
V. 16.26 – 16.38 IAA - IIIAA
VI. 16.40 – 16.52 IBB – IIIBB
MECZ O 5 miejsce
16.54 – 17.06
MECZ O 3 miejsce
17.08 – 17.20
FINAŁ
17.22 – 17.34
17:50 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU
Najbliższa kolejka 11 |
Ostatnia kolejka 10 | |||
| |||
| |||
|
1. Kacper Kulczycki 1186
2. Albert Sędziak 306
3. Miłosz Łagowski 274
4. Jakub Stańczuk 272
5. Jan Ziółkowski 153
6. Krystian Kurek 146
GRUPA NIEBIESKA 2005
poniedziałek 18:15 Stadion Miejski
środa 18:00 Stadion Miejski
piątek 18:00 Stadion Miejski
GRUPA BIAŁA 2005/04
poniedziałek 18:00 Stadion Miejski
środa 18:00 Stadion Miejski
piątek 16:30 Stadion Miejski