MKS Wicher Kobyłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 24, wczoraj: 35
ogółem: 145 624

statystyki szczegółowe

Aktualności

Mecz ligowy z Mazur Radzymin

  • autor: sfrespect, 2018-04-13 22:35

W niedzielę 15.04 gramy pierwszy mecz ligowy w Radzyminie. Poniżej lista powołanych...


Sparing z Polonią Warszawa

  • autor: sfrespect, 2018-04-06 21:36

W niedzielę 8 kwietnia gramy sparing z Polonią Warszawa.

Zbiórka 9:30 w Warszawie ul. Konwiktorska 6 (wejście od drugiej strony od strony parku)

zabieramy białe getry, ochraniacze, dres treningowy i buty do gry na sztucznej nawierzchni.

lista powołanych poniżej...


SBG CUP 2018 Wągrowiec

  • autor: sfrespect, 2018-03-19 12:00

W piątek o godzinie 6:45 wyjeżdżamy na turniej do Wągrowca.

350 minut gry w ciągu 3 dni.

Poniżej harmonogram turnieju oraz spis rzeczy, które zabieramy:


zmiana wysokości składek członkowskich od marca 2018

  • autor: sfrespect, 2018-02-27 12:51

PONIŻEJ INFORMACJA Z KLUBU...


Powołania OSiR Włochy Cup

  • autor: sfrespect, 2018-02-22 12:51

W najbliższą sobotę 24.02 weźmiemy udział w halowym turnieju OSiR Włochy Cup:

Wicher I - zbiórka 8:30 w Warszawie ul. Gładka 18 - Wrona, Wyszyński, Kusiak, Gąsiorowski, Stańczak, Król, Sawicz, Kulczycki, Gontarek, Bula

Wicher II - zbiórka 12:45 w Warszawie ul. Gładka 18 - Kurek, Krzemiński, Jan Stańczuk, Oleksiak, Sędziak, Polkowski, Ziółkowski

* Proszę o informację z grupy porannej kto może jechać samochodem i ewentualnie kogoś zabrać.

** Zabieramy czarne i czerwone (jeśli ktoś ma) koszulki do gry oraz białe getry + 30zł na wpisowe.

Grupy wyglądają następująco...


Turniej Osir Włochy Cup

  • autor: sfrespect, 2017-12-14 11:17
W najbliższą sobotę weźmiemy udział w turnieju Osir Włochy Cup. Zbiórka na miejscu Warszawa ul. Gładka 18.Poniżej powolania:

Wyjazd Ukraina

  • autor: sfrespect, 2017-11-28 21:49

Wyjazd w piątek 5:45 ze Stadionu


Archiwum aktualności


Herb

 

 

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Agape Białołęka 2:0 KS Legionovia
MKS Wicher Kobyłka 2005 1:2 Fun Football Academy
Mazur Radzymin 4:1 AP Marcovia Marki

Król Żonglerki

1. Kacper Kulczycki 1186

2. Albert Sędziak 306

3. Miłosz Łagowski 274

4. Jakub Stańczuk 272

5. Jan Ziółkowski 153

6. Krystian Kurek 146

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plan Tygodnia

GRUPA NIEBIESKA 2005

poniedziałek 18:15 Stadion Miejski

środa 18:00 Stadion Miejski

piątek 18:00 Stadion Miejski

GRUPA BIAŁA 2005/04

poniedziałek 18:00 Stadion Miejski

środa 18:00 Stadion Miejski

piątek 16:30 Stadion Miejski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Współpraca

 

 

 

 

 

Losowa galeria

Turniej w Gdańsku
Ładowanie...

Najnowsza galeria

Monchengladbach 3
Ładowanie...